Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Białogard

Miód w Białogardzie!

Gdzie kupić miód w Białogardzie? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Białogard

Miód Malinowy
Białogard

Miód Malinowy, który może być dostępny w Białogardzie pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Białogard

Miód Lipowy
Białogard

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Białogardzie. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Białogard

Miód Mniszkowy
Białogard

Miód Mniszkowy także dostępny w Białogardzie powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Białogard

Miód Spadziowy
Białogard

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Białogardu.

Miód Rzepakowy Białogard

Miód Rzepakowy
Białogard

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Białogardzie. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Białogard

Miód Gryczany
Białogard

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Białogardzie.

Miód Wielokwiatowy Białogard

Miód Wielokwiatowy
Białogard

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Białogardu? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Białogard
Do sklepu z miodem