Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Biała Rawska

Miód w Białej Rawskiej!

Gdzie kupić miód w Białej Rawskiej? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Biała Rawska

Miód Malinowy
Biała Rawska

Miód Malinowy, który może być dostępny w Białej Rawskiej pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Biała Rawska

Miód Lipowy
Biała Rawska

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Białej Rawskiej. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Biała Rawska

Miód Mniszkowy
Biała Rawska

Miód Mniszkowy także dostępny w Białej Rawskiej powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Biała Rawska

Miód Spadziowy
Biała Rawska

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Białej Rawskiej.

Miód Rzepakowy Biała Rawska

Miód Rzepakowy
Biała Rawska

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Białej Rawskiej. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Biała Rawska

Miód Gryczany
Biała Rawska

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Białej Rawskiej.

Miód Wielokwiatowy Biała Rawska

Miód Wielokwiatowy
Biała Rawska

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Białej Rawskiej? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Biała Rawska
Do sklepu z miodem