Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Bełżyce

Miód w Bełżycach!

Gdzie kupić miód w Bełżycach? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Bełżyce

Miód Malinowy
Bełżyce

Miód Malinowy, który może być dostępny w Bełżycach pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Bełżyce

Miód Lipowy
Bełżyce

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Bełżycach. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Bełżyce

Miód Mniszkowy
Bełżyce

Miód Mniszkowy także dostępny w Bełżycach powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Bełżyce

Miód Spadziowy
Bełżyce

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Bełżyc.

Miód Rzepakowy Bełżyce

Miód Rzepakowy
Bełżyce

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Bełżycach. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Bełżyce

Miód Gryczany
Bełżyce

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Bełżycach.

Miód Wielokwiatowy Bełżyce

Miód Wielokwiatowy
Bełżyce

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Bełżyc? Kup go.


Aktualności