Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Andrychów

Miód w Andrychowie!

Gdzie kupić miód w Andrychowie? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Andrychów

Miód Malinowy
Andrychów

Miód Malinowy, który może być dostępny w Andrychowie pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Andrychów

Miód Lipowy
Andrychów

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Andrychowie. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Andrychów

Miód Mniszkowy
Andrychów

Miód Mniszkowy także dostępny w Andrychowie powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Andrychów

Miód Spadziowy
Andrychów

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Andrychowa.

Miód Rzepakowy Andrychów

Miód Rzepakowy
Andrychów

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Andrychowie. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Andrychów

Miód Gryczany
Andrychów

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Andrychowie.

Miód Wielokwiatowy Andrychów

Miód Wielokwiatowy
Andrychów

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Andrychowa? Kup go.


Aktualności