Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Aleksandrów Kujawski

Miód w Aleksandrowie Kujawskim!

Gdzie kupić miód w Aleksandrowie Kujawskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Aleksandrów Kujawski

Miód Malinowy
Aleksandrów Kujawski

Miód Malinowy, który może być dostępny w Aleksandrowie Kujawskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Aleksandrów Kujawski

Miód Mniszkowy
Aleksandrów Kujawski

Miód Mniszkowy także dostępny w Aleksandrowie Kujawskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Aleksandrów Kujawski

Miód Spadziowy
Aleksandrów Kujawski

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Aleksandrowa Kujawskiego.

Miód Rzepakowy Aleksandrów Kujawski

Miód Rzepakowy
Aleksandrów Kujawski

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Aleksandrowie Kujawskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Aleksandrów Kujawski

Miód Gryczany
Aleksandrów Kujawski

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Aleksandrowie Kujawskim.

Miód Wielokwiatowy Aleksandrów Kujawski

Miód Wielokwiatowy
Aleksandrów Kujawski

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Aleksandrowa Kujawskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Aleksandrów Kujawski
Do sklepu z miodem